Zarządzenie Nr 18/2025 Burmistrza Reszla z dnia 11 lutego 2025 roku w sprawie: wyznaczenia przedstawicieli do ochrony lokali obwodowych komisji wyborczych w czasie przerwy w głosowaniu spowodowanej nadzwyczajnymi wydarzeniami w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 18 maja 2025 roku
Informacje dodatkowe:
Zarządzenie Nr 18/2025
Burmistrza Reszla
z dnia 11 lutego 2025 roku
w sprawie: wyznaczenia przedstawicieli do ochrony lokali obwodowych komisji wyborczych w czasie przerwy w głosowaniu spowodowanej nadzwyczajnymi wydarzeniami w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 18 maja 2025 roku
Na podstawie art. 47 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U z 2023 poz. 24087) oraz § 2 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 28 sierpnia 2014 roku w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie ochrony lokali obwodowych komisji wyborczych w czasie przerwy w głosowaniu spowodowanej nadzwyczajnymi wydarzeniami (Dz. U. z 2014, poz. 1152)
zarządza się, co następuje:
§ 1. W przypadku przerwy w głosowaniu spowodowanej nadzwyczajnymi wydarzeniami w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 18 maja 2025 roku do ochrony lokalu wyborczego wyznaczam następujących przedstawicieli:
- Dariusz Alberski – Komendant Straży Miejskiej, tel. 606 914 139
- Andrzej Jankowiak – inspektor Straży Miejskiej, tel. 691 686 891
- Krzysztof Iwanow – pracownik Urzędu Gminy w Reszlu, tel. 502 512 019
- Daniel Lewiński – pracownik Urzędu Gminy w Reszlu, tel. 661 451 998
§ 2. Szczegółowy zakres współpracy z Policją w przypadku zaistnienia zdarzenia spowodowanego nadzwyczajnymi wydarzeniami, skutkującego koniecznością zarządzenia przerwy w głosowaniu i zamknięcia lokalu wyborczego regulują stosowne przepisy prawa.
§ 3. Niniejsze zarządzenie przekazuje się:
- Komendantowi Komisariatu Policji w Reszlu,
- kierownikom jednostek organizacyjnych, w których usytuowane są lokale wyborcze
- przewodniczącym obwodowych komisji wyborczych
§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.