Obwieszczenie Burmistrza Reszla o wydaniu Decyzji nr 182/2025, znak: RGOŚ.6730.100.2025 o ustaleniu warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowa elektrowni fotowoltaicznej PV Reszel o mocy do 15 MW wraz z infrastrukturą towarzyszącą i magazynami energii na części działki nr 1/1 obręb Robawy w gminie Reszel,
Reszel dnia 15 czerwca 2026 r.
BURMISTRZ RESZLA
RGOŚ.6730.100.2025
OBWIESZCZENIE
o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy
Na podstawie art. 66a ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 538) w nawiązaniu do art. 72 ust. 6 i 6 a ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1094 ze zm.) zawiadamiam o wydaniu w dniu 15 czerwca 2025 r., Decyzji nr 182/2025, znak: RGOŚ.6730.100.2025 o ustaleniu warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na:
budowie elektrowni fotowoltaicznej PV Reszel o mocy do 15 MW
wraz z infrastrukturą towarzyszącą i magazynami energii
na części działki nr 1/1 obręb Robawy w gminie Reszel,
Powyższe postępowanie poprzedzone było wydaniem przez Burmistrza Reszla decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach z dnia 16.07.2025 r., znak: TB.6220.3.2025.ROŚ dla przedmiotowego przedsięwzięcia.
W związku z powyższym informuję, że zainteresowane strony mogą zapoznać się z wydaną przez Burmistrza Reszla decyzją o warunkach zabudowy oraz z aktami sprawy w Referacie Rozwoju Gospodarczego i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Reszlu, ul. Reymonta 1-4 w Reszlu, w godz. pracy urzędu.
Zawiadomienie przez obwieszczenie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia (art. 49 Kpa). PUBLICZNE OBWIESZCZENIE NASTĘPUJE OD DNIA: 16.06.2026 r.
Z up. BURMISTRZA RESZLA
Piotr Chamik
Kierownik Referatu
Rozwoju Gospodarczego
I Ochrony Środowiska